Mgarrab - Mina Khalil

Mina Khalil

Rating distribution

5 stars

17

4 stars

6

3 stars

4

2 stars

2

1 star

3

Owned Listings

Created Listings

Edited Listings

Reviews

Hany LouLou

من الصنايعية المحترمة ال محافظين على مستواهم

Wed 20 Apr 2022 00:43

Khaled Thabet

والدي اتعامل معاه و ارتاح هو دكتور كويس

Mon 18 Apr 2022 00:13

Baha

حلو و نضيف في الطواجن و الشوربه بس طلب المشكل مش قوي

Sun 13 Feb 2022 16:44

Dr. Mostafa Gabr

دكتور محترم، العيادة معقمة كويس و مش استغلالي خالص

Tue 07 Dec 2021 17:11

Solo pizza

Sat 30 Oct 2021 10:00

حواوشي الرفاعي

7lw bas el delivery begi msh a7sn 7aga We feh items kter dayman msh mawgoda

Thu 26 Aug 2021 18:18

Ibn AlSham Restaurant Tagammoa Branch

حلو بس بطيء شوية

Fri 02 Apr 2021 18:14

Wanted

لطيف لو مش زحمة

Tue 30 Mar 2021 18:22

Zara 

The good thing about the app that I’m not facing the issue of unavailable size in the branch and I have been told more than once to go and find what I need in another branch

Tue 30 Mar 2021 16:15

KP Photography

Super talented

Wed 03 Mar 2021 09:29

Espresso Lab - Maadi

الموكا عظيمة هنا

Sat 27 Feb 2021 13:05

Total gas station - laslky

القهوة حلوة و الراجل المسؤل عن النضافة هايل و ذوق فوق الوصف الريفيو ده عشانه اصلا

Fri 26 Feb 2021 10:27

Talabat

الخدمة دايما مستواها بينزل

Thu 18 Feb 2021 10:37

New Rotana

قهوة كويسة و مش دوشة في المعتاد

Tue 16 Feb 2021 06:23

ABC hospital

والدي عمل عملية من يومين في المستشفى و كانت معاملة جميلة جدا و ناس مهتمة و جابوله بوكيه ورد و هو ماشي و انبسط قوي

Sat 13 Feb 2021 08:39

Argento Designs

Very helpful seller, really helped me to pick a very nice gift :D

Tue 09 Feb 2021 01:58

Dr. Fady Barbary

دكتور محترم و صبور و بيقدر يسمع و يدي المعلومة كاملة

Mon 08 Feb 2021 00:21

DA tattoo shop

I had a great experience and perfect tattoo ❤️

Thu 17 Sep 2020 18:11

Sizzler Steakhouse Maadi

I love the food here ❤️

Sun 06 Sep 2020 14:47

pulse

غير ان المكان غريب و فيه قعدة جوه مريبة و مرديوش يقولولي فيه ايه جوه و بيدخلو كابلز بالحجز حاسبوني على الماية ال مفتحتهاش ب ٢٥ جنيه :D

Tue 01 Sep 2020 23:57